Şehirler Arası Kurye

Perpa şehirler arası kurye kişi veya kurumların şehirler arası gönderileri için İstanbul geneline sağlanan hizmetimizdir. Şehirlerarası moto kurye hizmetimiz özellikle Bursa, Sakarya, Eskişehir, Antalya, Muğla illeri için yoğun olarak kullanılmaktadır. Bununla beraber Ankara, İzmir ve diğer tüm illerimize şehir dışı kurye ile kargo göndermek mümkündür.

Şehirler dışı kurye, normal kargolara kıyasla hem daha hızlı hem de daha güvenli bir hizmettir. Günümüzde e-ticaretin de gelişmesi ile birlikte kurye ve kargo işlemleri sürekli kullandığımız hizmetler haline gelmiştir. Bu nedenle işlemlerin eksiksiz tamamlanması hem alıcı hem gönderici hem de kurye firması açısından önemlidir. Müşterilerimiz en çok kargoların vaktinde ve sağlam şekilde ulaşıp ulaşmayacağından endişe etmektedir.

Şehirler arası gönderilerde moto kurye avantajları

İlk olarak moto kurye hizmetlerinde gönderinin zarar görme riski oldukça düşüktür. Motosikletli kurye hizmetinin daha güvenli olmasının birkaç nedeni vardır.

İlk olarak motor kurye ile taşınan gönderi sayısı sınırlıdır böylece gönderinin ezilmesi riskini azaltmaktadır. Ayrıca moto kurye ile belirli bir ağırlık üzerinde yük taşımak mümkün değildir. Taşınan büyük gönderilerinde araç içerisindeki sayısı çok azdır. Bu şekilde özellikle küçük ve kırılgan gönderiler için zarar görme riskini en aza indirilmektedir.

Güvenlik açısından bir diğer önemli unsur ise dağıtım merkezi kullanılmamasıdır. Gönderiler, işlemlerin hemen hemen tamamında adresinden alınarak direk adresine teslim edilmektedir. Çok nadiren gönderiyi bir araçtan başka bir araca aktarma ihtiyacı olmaktadır. Bu sayede gönderinin kaybolma, karışma veya zarar görme riski oldukça düşmektedir. Normal kargo hizmetlerinde ise müşteriden alınan gönderi dağıtım merkezlerinde araçtan araca aktarılmaktadır. Komşu bir şehre gönderilen bir paket bile birkaç kez araç değiştirmektedir. Ne yazık ki bu sırada paketlerin kaybolma, unutulma veya zarar görme ihtimali olmaktadır.

Bir başka avantaj ise gönderinin genellikle tek bir personel tarafından taşınmasıdır. Müşterimizin gönderisi direk taşımayı gerçekleştiren moto kurye tarafından teslim alınmaktadır. Böylece gönderinin kontrolü çok daha kolay şekilde yapılabilmektedir. Normal kargolarda ise gönderi pek çok çalışan tarafından işleme tabii tutulmaktadır. Bu nedenle gönderinin kaybolması veya zarar görmesi durumunda takip etmek neredeyse imkansızdır. Olası sıkıntılarda çözüm üretmek çok zordur. Moto kuryede nadiren de olsa yaşanan sıkıntılar çok daha kısa sürede çözülebilmektedir.

Özetlemek gerekirse moto kurye kullanmak hızlı, güvenli ve oldukça avantajlı hizmet almak almak demektir. Haftanın her günü 7/24 Perpa şehir dışı moto kurye hizmeti almak mümkündür. Mesai saati veya pazar günü teslimat yapılmaması gibi sıkıntılar olmadan hizmet verilmektedir. Tüm taşıma işlemleri 100% müşteri memnuniyeti ilkesi ile çalışan personeller tarafından özenle yapılmaktadır. Gönderilerinizin en güvenli şekilde adresine ulaşacağından emin olabilirsiniz.

Perpa şehiler arası moto kurye fiyatları

Perpa şehirler arası motosikletli kurye fiyatları mesafe, paket, araç ve hizmet özelliklerine bağlı olarak hesaplanmaktadır. Müşteri temsilcimiz tüm bilgileri tüm bilgileri alındıktan sonra taşıma ücreti belirlenmektedir. Daha sonra hizmet ve teslimat zamanı ile ilgi detaylı bilgi verilerek yönlendirme yapılmaktadır.

Şehirler arası gönderi yapmak için 0532 254 77 97 numaralı telefonumuz üzerinden 7/24 hizmet verilmektedir. Müşteri temsilcimiz ihtiyacınıza en uygun hizmet çeşitleri ile ilgili bilgilendirme yapılmaktadır. En kısa sürede gönderinizi almak üzere personel yönlendirmesi yapılmaktadır.

Ara