Vip Kurye

Perpa Vip Kurye İstanbul içi çok acil gönderilerde kişiye özel hizmet veren moto kurye çeşididir. Vip kurye sisteminde araç sadece tek bir gönderi için hizmet vermektedir. Bu sayede müşterimizden aldığımız gönderi hızlı, duraksız ve güvenli bir şekilde direk olarak adresine ulaşmaktadır.

Perpa vip kurye hizmetinden kimler faydalanmaktadır

Perpa motosikletli vip kurye kurumsal ve bireysel müşterilerin en acil gönderileri için kullanılmaktadır. Gönderilerin dakikalar içerisinde ulaşabilmesi için sadece tek gönderi için planlama yapılmaktadır. Şirketler veya kişiler acil vip kurye hizmetinden faydalanmakta ve bu sayede önemli işlerinin sorunsuz halletmektedir.

Önemli evrak, ilaç, kıymetli eşya gibi pek çok ürün için motosikletli vip kuryeler tercih edilmektedir. Vip kurye genellikle kıymetli ürünlerin güvenli taşınması yada çok acil gönderilerde kullanılmaktadır. Böylece yaşanması muhtemel gecikme veya aksaklıkların en aza indirilmesi amaçlanmaktadır.

Vip kuryeyi farklı kılan özellikler nelerdir?

Her şeyden önce Vip kurye sisteminde sadece tek bir gönderi için hizmet verilmektedir. Normal moto kurye hizmetlerinde güzergaha ve araca göre farklı gönderiler aynı anda işlenebilmektedir. Örneğin aynı bir gönderi kuryemiz tarafından alındıktan teslimat yapılmadan yakındaki başka bir gönderi de alınabilmektedir. Benzer şekilde teslim noktası aynı güzergah üzerinde olan gönderiler tek araçla taşınabilmektedir. O sebepten dolayı diğer dağıtım türlerinde de yoğunluk durumuna göre teslimat süresi de değişebilmektedir. Her ne kadar teslimatlar aynı gün yapılıyor olsa da teslimat süreleri bir kaç saati bulabilmektedir.

Vip moto kurye hizmetinde size özel olarak hareket eden dağıtıcımız direk olarak adresinize ulaşmaktadır. Teslim alınan gönderi veya evrak duraksız, en hızlı şekilde teslimat adresine ulaştırılmaktadır. Uzman motosikletli kuryelerimiz ile paketinizin gecikme yaşamadan güvenle teslim edileceğinden emin olabilirsiniz.

Bu noktada müşterimiz tarafından dikkat edilmesi gereken bir durum bulunmaktadır. Gönderini kuryemiz tarafından alınmadan önce taşımaya hazır hale getirilmesi gerekmektedir. Gönderi önceden hazırlanması ve teslimat adresinin de eksiksiz bir şekilde yazılması teslimat süresini kısaltacaktır. Kuryemiz adresinize ulaşmadan önce gönderi hazırlanmışsa gecikme yaşanmadan en hızlı şekilde teslimat gerçekleşmektedir.

Hızlı ve güvenilir moto kurye hizmeti

Çok hızlı teslimat sağlandığından dolayı yoğun trafiğin olduğu yerlerde moto kuryeler tercih edilmektedir. Çünkü motosikletli kuryeler kilitlenen ve araçla hareket dahi edilemeyen trafikte kolayca ulaşım sağlayabilmektedir. Bununla birlikte moto kurye personelleri profesyoneldir ve güzergahlara da son derece hakimdir. Çoğu zaman alternatif güzergahlardan yararlanarak çok hızlı şekilde teslimat yapabilmektedir. Bu sayede hem taşıma hem de teslimat çok güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Vip moto kurye ise tek bir gönderi için en kısa güzergah üzerinden hareket etmektedir. Diğer hizmetlerde gün içerisinde gerçekleşen teslimat bu şekilde dakikalar içerisinde yapılabilmektedir.

Fiyat farkı var mıdır?

Perpa vip kurye hizmetinin ücreti moto kurye ve ekspres kurye hizmetlerine göre biraz daha yüksektir. Tüm hizmetlerimiz için fiyat belirlenirken mesafe, paket özelliği ve tercih edilen hizmet türü dikkate alınmaktadır. Müşterilerimizin her türlü ihtiyacına göre moto kurye, arabalı kurye, ekspres kurye gibi hizmet seçeneklerimiz bulunmaktadır. Müşteri temsilcilerimizden 7/24 size uygun hizmet hakkında yardım almanız mümkündür. Gönderinize uygun hizmet türü belirlendikten sonra fiyat ve teslimat süresi ile ilgili bilgilendirme yapılmaktadır.

Bize ulaşın

Her türlü bilgi, kurye çağırma ve diğer işlemleriniz için 7/24 telefon  0532 254 77 97 numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.

Ara